Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Невероятна къщичка изработена от подсилена пластмаса. Тя може да бъде поставена както на закрито, така и на открито. Монтажът е лесен и бърз.
Размери: 84 х 103 х 104 см
Подходящ за деца над: 2+ години
| Εμπορικό σήμα | Chicos |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 10.000000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Ήρωας / Σειρά | Paw Patrol |
| Χρώμα | λευκό, Μωβ |
| Μήκος | 84 cm |
| Ширина | 103 cm |
| Υψος | 104 cm |
| Ηλικία | άνω των 2 ετών, άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών, άνω των 5 ετών, άνω των 6 ετών |
| Κατάλληλο για | F |
