Αυτοκίνητο ώθησης Smoby Frozen.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Χαρίστε στο παιδί σας αυτό το υπέροχο καροτσάκι ώθησης από τη γαλλική εταιρεία Smoby.
Έχει σχέδιο των αγαπημένων Έλσα και Άννα και είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας πλαστικό. Το καροτσάκι έχει μια θήκη για τα αντικείμενα κάτω από το κάθισμα, μια άνετη πλάτη και μια προστασία από την ανατροπή προς τα εμπρός.
Είναι κατάλληλο για παιδιά άνω των 18 μηνών και έχει διαστάσεις 54 x 27 x 40 εκατοστά.
| Εμπορικό σήμα | Smoby |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Άλλοι |
| Βάρος | 1.8 |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 1.800000 |
| χρώμα | Πολύχρωμος |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Ήρωας / Σειρά | Frozen |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 40 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 54 cm |
| Ηλικία | άνω των 2 ετών, άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών, άνω των 5 ετών |
| Κατάλληλο για | F |
