Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Παιδικό τραπέζι δραστηριοτήτων Dolu Pastel, με νερό και αξεσουάρ (2674).
Χαρίστε στο παιδί σας ατελείωτες ώρες διασκέδασης και μάθησης με το παιδικό τραπέζι δραστηριοτήτων Dolu σε παστέλ χρώματα - το ιδανικό παιχνίδι για παιχνίδια στο νερό, δημιουργικότητα και εξερεύνηση. Ειδικά σχεδιασμένο, για παιδιά άνω των 2 ετών, αυτό το διαδραστικό τραπέζι, προσφέρει μια πλούσια εμπειρία παιχνιδιού, τόσο σε εξωτερικούς όσο και σε εσωτερικούς χώρους.
Με τα αξεσουάρ, που περιλαμβάνονται και μια ποικιλία από υδάτινα στοιχεία, το τραπέζι διεγείρει τις αισθήσεις, τη φαντασία και τις λεπτές κινητικές δεξιότητες. Τα μικρά παιδιά, μπορούν να γεμίζουν, να ρίχνουν, να χύνουν και να εξερευνούν το νερό, αναπτύσσοντας παράλληλα τον συντονισμό και τις κοινωνικές τους δεξιότητες. Χάρη στην στιβαρή κατασκευή και την φαρδιά βάση, το τραπέζι είναι σταθερό και ασφαλές για ομαδικό παιχνίδι.
Βασικά χαρακτηριστικά:
-
Ελκυστικός σχεδιασμός σε απαλά παστέλ χρώματα, κατάλληλο για κορίτσια και αγόρια.
-
Περιλαμβάνονται αξεσουάρ παιχνιδιού στο νερό - ιδανικά για την τόνωση της φαντασίας.
-
Μεγάλη περιοχή παιχνιδιού, κατάλληλη για περισσότερα από ένα παιδιά.
-
Ανθεκτική πλαστική κατασκευή, εύκολη στο καθάρισμα.
-
Κατάλληλο για παιχνίδι τόσο σε εξωτερικούς, όσο και σε εσωτερικούς χώρους.
-
Προωθεί την αισθητηριακή ανάπτυξη, τη δημιουργικότητα και την κοινωνική επικοινωνία.
Διαστάσεις: 82 x 98 x 98 εκατοστά.
Προτεινόμενη ηλικία: 2+ ετών.
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 18.265000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 82 cm |
| Ширина | 82 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 81 cm |
| Ηλικία | άνω των 2 ετών, άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών, άνω των 5 ετών, άνω των 6 ετών, άνω των 7 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
