Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Χαρακτηριστικά:
• Παιδική Χαρά 7 σε 1, με τσουλήθρα, κούνια, στεφάνι μπάσκετ, τέρμα ποδοσφαίρου, τραπέζι, και μονόζυγο.
• Σταθερή κατασκευή.
• Καλυμμένες, ασφαλείς γωνίες.
Διαστάσεις: 124 x 250 x 150 εκ.
Κατάλληλο για παιδιά άνω των 2 ετών
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 24.400000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 150 cm |
| Ширина | 250 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 124 cm |
| Ηλικία | άνω των 2 ετών, άνω των 3 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
