Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Τα παιδιά μπορούν να απολαύσουν ώρες επικών διαστημικών μαχών με το LEGO® Star Wars: The Clone Wars Armored Assault Tank.
Το ATT έχει πολλές ρεαλιστικές λεπτομέρειες με εξαιρετικά χαρακτηριστικά, όπως ανοίγματα καταπακτών με χώρο στο εσωτερικό για droids μάχης, μίνι φιγούρες LEGO, 2 κανόνια ελατηρίου και έναν περιστρεφόμενο πύργο με κανόνι ανύψωσης.
501η Λεγεώνα ενάντια σε ανδροειδή μάχης! Αυτό το γεμάτο δράση σετ περιλαμβάνει 2 μίνι φιγούρες LEGO Star Wars - Ahsoka Tano και Ahsoka's Clone Trooper - AAT Driver Battle Droid και Battle Droid LEGO φιγούρες και διάφορα όπλα ρόλων.
Ιδανικό για ατομικό ή ομαδικό παιχνίδι, γεμάτο με πολλή δράση και διασκέδαση.
Κατάλληλο για παιδιά άνω των 7 ετών.
Διαστάσεις: 12x21x14 εκ
Αριθμός εξαρτημάτων: 286
| Εμπορικό σήμα | Lego |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 0.451000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Ήρωας / Σειρά | LEGO Star Wars, Star Wars |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 35.2 cm |
| Ширина | 18.9 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Αριθμός Τεμαχίων | 200 - 299 |
| Брой фигурки | 4 |
| Точен брой части | 286 |
| Υψος | 5.5 cm |
| Ηλικία | άνω των 7 ετών, άνω των 8 ετών, άνω των 9 ετών, άνω των 10 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
