Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Η κούνια με μπάρα ασφαλείας που αφαιρείται και ζώνες.
Χάρη στη ζώνη ασφαλείας, η ασφάλεια του παιδιού είναι εγγυημένη.
Κατασκευασμένο από ποιοτικό και ανθεκτικό υλικό.
Διαστάσεις: 49 x 40 x 25 εκ.
Προτεινόμενη ηλικία: 1+ ετών
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 2.300000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Μήκος | 25 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 49 cm |
| Ηλικία | άνω του 1 έτους, άνω των 2 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
