Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Πτυσσόμενος κουβάς μπάνιου Dolu Nuve – Συμπαγής και κατάλληλος για ταξίδια.
Ένας πρακτικός και κομψός μπεζ κουβάς με δομή ακορντεόν, σχεδιασμένος για μπάνιο και ταξίδια. Όταν δεν χρησιμοποιείται, διπλώνει επίπεδα, εξοικονομώντας χώρο στο μπάνιο ή στις αποσκευές. Ο ελαφρύς σχεδιασμός του και η άνετη λαβή του, τον καθιστούν εύκολα φορητό και κατάλληλο για γονείς εν κινήσει.
Βασικά χαρακτηριστικά:
-
Υλικό: Ασφαλές, ανθεκτικό πλαστικό, κατάλληλο για επαφή με το νερό.
-
Λειτουργικότητα: Πτυσσόμενο - τα τοιχώματα διπλώνουν, επιτρέποντας συμπαγή αποθήκευση και εύκολη μεταφορά.
-
Λαβή: Άνετη, στιβαρή και εύκολη στη μεταφορά.
-
Κάνει το μπάνιο ευκολότερο τόσο στο σπίτι, όσο και όταν ταξιδεύετε.
-
Ευκολία χρήσης: Εύκολο δίπλωμα και ξεδίπλωμα, δεν απαιτείται χώρος.
Διαστάσεις: 40,5 x 31,5 εκατοστά.
Προτεινόμενη ηλικία: άνω των 6 μηνών.
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 1.000000 |
| χρώμα | Relax Beige |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Ширина | 31.5 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 40.5 cm |
| Ηλικία | άνω του 1 έτους, άνω των 2 ετών, 6-12 месеца |
| Κατάλληλο για | UNI |
