Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Λούτρινος δράκος Melissa and Doug 18804
Φανταστείτε μια τρομακτική μάχη με αυτόν τον φανταστικό φτερωτό δράκο.
Είναι εντυπωσιακό με γυαλιστερά κέρατα και γρήγορα θα γίνει το αγαπημένο των παιδιών.
Το μήκος του, από τη γλώσσα μέχρι την ουρά είναι 137 εκατοστά.
Είναι απαλό και ευχάριστο στην αφή.
Κατάλληλη ηλικία άνω των 3 ετών
| Εμπορικό σήμα | Melissa&Doug |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 2.000000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Μήκος | 41 cm |
| Ширина | 91 cm |
| Υψος | 103 cm |
| Ηλικία | άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών, άνω των 5 ετών, άνω των 6 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
