Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Χαρακτηριστικά:
• Έξυπνος σχεδιασμός και εύκολη στη συναρμολόγηση κατασκευή.
• Υπάρχουν πέντε επίπεδα ρύθμισης ύψους.
• Θήκη για την τοποθέτηση της μπάλας και μπουκαλιού νερού.
Διαστάσεις : 170 x 49 x 46,5 εκ.
Κατάλληλο για παιδιά άνω των 3 ετών.
Το σετ δεν περιλαμβάνει το μπάσκετ.
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 3.400000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Μήκος | 46.5 cm |
| Ширина | 49 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 179 cm |
| Ηλικία | άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
