Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Несесер от серията Spiderman na Cerda
Този красив и функционален детски несесер е за феновете на филмчето “Spiderman“.
Изображенията отвън са 3D - изпъкнали.
Отвътре отделението е само едно, общо.
Размер:21.5 х11.5 х6 cm
| Εμπορικό σήμα | Cerda |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 0.150000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Ήρωας / Σειρά | Spiderman |
| Χρώμα | το κόκκινο |
| Μήκος | 21.5 cm |
| Ширина | 11.5 cm |
| Φτιαγμένος από | Πολυεστέρας |
| Υψος | 6 cm |
| Κατάλληλο για | M |
