Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Παιδικός φράχτης Dolu 8 τεμαχίων - μια πρακτική και ασφαλής λύση, για τη δημιουργία ενός ασφαλούς χώρου παιχνιδιού στο σπίτι ή σε εξωτερικό χώρο. Κατάλληλος για παιδιά ηλικίας άνω των 6 μηνών, ο φράχτης παρέχει έναν προστατευμένο χώρο στον οποίο τα μικρά παιδιά μπορούν να παίζουν με ασφάλεια, να σέρνονται και να εξερευνούν τον κόσμο γύρω τους.
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας και ανθεκτικό πλαστικό, η κατασκευή είναι σταθερή, ελαφριά και εύκολη στη συντήρηση. Το σετ περιλαμβάνει 8 στοιχεία, που μπορούν να τοποθετηθούν σε διαφορετικά σχήματα, ανάλογα με τον διαθέσιμο χώρο και τις ανάγκες της οικογένειας.
Χαρακτηριστικά:
-
Σετ 8 τεμαχίων.
-
Δημιουργεί έναν ασφαλή χώρο παιχνιδιού.
-
Κατάλληλος για χρήση στο σπίτι και σε εξωτερικούς χώρους.
-
Ελαφριά και σταθερή κατασκευή.
-
Εύκολη συναρμολόγηση και μετακίνηση.
-
Εύκολο καθάρισμα και συντήρηση.
-
Δυνατότητα διαφορετικών διαμορφώσεων - στρογγυλός, τετράγωνος ή ορθογώνιος.
-
Κατασκευασμένος από ισχυρό και ανθεκτικό πλαστικό.
-
Παρέχει έναν ασφαλή χώρο παιχνιδιού.
-
Κατάλληλος για δραστήρια μωρά και μικρά παιδιά.
-
Επιτρέπει την προσαρμογή σε διαφορετικά δωμάτια.
-
Ιδανικός για παιχνίδι, μπουσουλήματα και ψυχαγωγία στο σπίτι.
Διαστάσεις:
-
55 x 102 εκατοστά.
Ηλικία: 6 μηνών +.
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 15.729000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 102 cm |
| Ширина | 102 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 55.5 cm |
| Ηλικία | άνω των 6 μηνών, άνω των 9 μηνών, άνω του 1 έτους, άνω των 2 ετών, άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών, άνω των 5 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
