Παιδικό μικρόφωνο MI-MIC με βάση για τηλέφωνο TY6086, Μαύρο
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Κάντε χαρούμενο το παιδί σας με αυτό το υπέροχο μικρόφωνο από τη Mi-Mic. Με αυτό, τα παιδιά σας θα διασκεδάσουν πολύ και θα πραγματοποιήσουν αμέτρητες διασκεδαστικές συναυλίες! Το μικρόφωνο έχει μπαταρία 2200 mAh και ο χρόνος φόρτισής του είναι 3 ώρες. Έχει πολλές δυνατότητες, έχει συνδεσιμότητα Bluetooth και η εμβέλεια εκπομπής του είναι 10 μέτρα.
Λειτουργίες:
- Μικρόφωνο;
- Εφέ ηχούς;
- Αναπαραγωγή/Παύση;
- Προηγούμενο/Επόμενο τραγούδι;
- Ένταση ήχου;
- Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης;
- Κουμπί για LЕD φωτάκια;
- Ηχείο;
- Κουμπί για εφέ φωνής;
- Ένταση μικροφώνου;
- Θύρα φόρτισης;
- Υποδοχή για μνήμη Misro ЅD κάρτας.
Το μικρόφωνο είναι κατάλληλο για παιδιά άνω των 4 ετών και έχει μέγεθος 7.5 х 7.5 х 26.5 εκ.
| Εμπορικό σήμα | Felyx Toys |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Άλλοι |
| Βάρος | 0.5 |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 0.500000 |
| χρώμα | Μαύρος |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Μαύρο χρώμα |
| Μήκος | 7.5 cm |
| Ширина | 7.5 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Υψος | 26 cm |
| Ηλικία | άνω των 4 ετών, άνω των 5 ετών, άνω των 6 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
