Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Στρογγυλός πύργος στοίβαξης DOLU – ένα εκπαιδευτικό και ψυχαγωγικό παιχνίδι, σχεδιασμένο για να υποστηρίζει την ανάπτυξη της πρώιμης παιδικής ηλικίας μέσω του παιχνιδιού. Τα πολύχρωμα στοιχεία στοίβαξης, βοηθούν τα παιδιά να αναγνωρίζουν χρώματα, μεγέθη και αριθμούς, ενώ παράλληλα διασκεδάζουν και μαθαίνουν.
Το παιχνίδι ενθαρρύνει την ανάπτυξη λεπτών κινητικών δεξιοτήτων, του συντονισμού χεριού-ματιού και της αισθητηριακής αντίληψης. Η τακτοποίηση και η ταξινόμηση των επιμέρους τεμαχίων, διεγείρει τη λογική σκέψη, τη συγκέντρωση και τις δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων.
Ο πύργος υποστηρίζει την ανάπτυξη της φαντασίας και της δημιουργικότητας, παρέχοντας διάφορες ευκαιρίες για παιχνίδι και μάθηση. Χάρη στον πολύχρωμο και ελκυστικό σχεδιασμό του, τραβάει την προσοχή των παιδιών και μετατρέπει τη μάθηση σε διασκέδαση.
Είναι κατασκευασμένος από ασφαλή και ανθεκτικά υλικά, κατάλληλος για καθημερινό παιχνίδι στο σπίτι ή σε παιδικούς σταθμούς.
Χαρακτηριστικά:
-
Στρογγυλός πύργος στοίβαξης.
-
Πολύχρωμα στοιχεία, για ταξινόμηση και τακτοποίηση.
-
Βοηθά στην αναγνώριση χρωμάτων και αριθμών.
-
Αναπτύσσει λεπτές κινητικές δεξιότητες.
-
Διεγείρει την αισθητηριακή αντίληψη.
-
Βελτιώνει τον συντονισμό χεριού-ματιού.
-
Προωθεί τη λογική σκέψη.
-
Αναπτύσσει τη φαντασία και τη δημιουργικότητα..
-
Κατάλληλος για εκπαιδευτικό και διαδραστικό παιχνίδι.
-
Κατάλληλος για ατομικό και κοινό παιχνίδι.
-
Κατασκευασμένος από ασφαλή και βιώσιμα υλικά.
Ηλικία: 18 μηνών +.
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 0.500000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 8.5 cm |
| Ширина | 8.5 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| dalbochina | 14 cm |
| Υψος | 29.5 cm |
| Ηλικία | άνω των 18 μηνών, άνω των 2 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
