Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Реалистичен паяк „ Черната вдовица“ с дистанционно управление.
Той е покрит с космата текстура, мърдащи пипала си, а очите му светят.
Дистанционно: Работи с 1 бр. батерия х 9V- не е включена в комплекта. Чрез бутоните можете да управлявате паяка във всички посоки- напред, назад, наляво, надясно. Бутонът в средата е за демонстрация.
Паяк: Работи с 2 бр. батерии х 1.5V тип „ АА“-не са включени в комплекта. Размери на паяка: 29 х 22 х 8 см.
Препоръчителна възраст над 6 години.
| Εμπορικό σήμα | Raya Toys |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 0.670000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Μαύρο χρώμα |
| Ширина | 22 cm |
| Φτιαγμένος από | Μέταλλο, Πλαστικό |
| dalbochina | 29 cm |
| Υψος | 8 cm |
| Ηλικία | άνω των 6 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
