Διαθέσιμο
Διαθέσιμο στην αποθήκη μας για ηλεκτρονικές παραγγελίες
Οι παραγγελίες εκτελούνται εντός 5 εργάσιμων ημερών.
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 50 ευρώ.
Για παραγγελίες αξίας έως 49,99 ευρώ, το κόστος αποστολής είναι 5 ευρώ.
Για παραγγελίες βάρους έως 20 κιλά (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο) η παράδοση γίνεται με την εταιρεία ταχυμεταφορών της Γενικής Ταχυδρομικής. Για παραγγελίες άνω των 20 κιλών (ανεξαρτήτως αν πρόκειται για πραγματικό βάρος ή όγκο), η παράδοση γίνεται με την ACS Courier.
ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ RAYA TOYS , BLACK FRIDAY ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!
Dolu My First Tricycle – Ιδανικό για τους πιο μικρούς λάτρεις της περιπέτειας.
Ένα ελαφρύ και σταθερό τρίκυκλο με πεντάλ, σχεδιασμένο ειδικά για παιδιά άνω των 2 ετών. Βοηθά στην ανάπτυξη ισορροπίας, συντονισμού και αυτοπεποίθησης κατά την ποδηλασία. Κατάλληλο για χρήση τόσο στο σπίτι, όσο και σε εξωτερικούς χώρους, είναι η τέλεια εισαγωγή στον κόσμο της ποδηλασίας.
Βασικά χαρακτηριστικά:
-
Τύπος: Τρίκυκλο με πετάλια.
-
Υλικό: Ανθεκτικό και ελαφρύ πλαστικό.
-
Σχεδιασμός: Εργονομικό, με άνετο κάθισμα και σταθερό πλαίσιο.
-
Βοηθά στην ανάπτυξη ισορροπίας και κινητικών δεξιοτήτων.
-
Κατάλληλο για παιχνίδι, σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
-
Εύκολη συναρμολόγηση και συντήρηση.
Διαστάσεις: 50 x 64 x 46 εκατοστά.
Προτεινόμενη ηλικία: άνω των 2 ετών.
| Εμπορικό σήμα | Dolu |
|---|---|
| Εισαγωγέας | Rayaland Ltd |
| Συνολικό βάρος με συσκευασία σε κιλά | 9.180000 |
| Ειδικές προσφορές | No |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Μήκος | 64 cm |
| Ширина | 46 cm |
| Φτιαγμένος από | Πλαστικό |
| Χαρακτηριστικά τρίκυκλων | Χωρίς υποπόδιο για τα ποδαράκια, Ξεφούσκωτα πλαστικά ελαστικά, Με κλειδαριά πεντάλ, Με αποθηκευτικό χώρο, Χωρίς πίνακα ασφαλείας, Χωρίς ζώνη προστασίας, Χωρίς γονικό έλεγχο, Χωρίς σκίαστρο, Χωρίς ταπετσαρία |
| Υψος | 50 cm |
| Ηλικία | άνω των 2 ετών, άνω των 3 ετών, άνω των 4 ετών |
| Κατάλληλο για | UNI |
